Árfolyam : 1 EUR = 4.8095 RON
×

Registration

Profile Informations

Login Datas

or login

First name is required!
Last name is required!
First name is not valid!
Last name is not valid!
This is not an email address!
Email address is required!
This email is already registered!
Password is required!
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Terms and Conditions are required!
Email or Password is wrong!

SC Sere Transilvania SA
Székhelyűnk: str. Principală nr. 355A, loc. Vâlcele, com. Feleacu, jud. Cluj, România
Fiskális adatok: RO25674938, J12/1279/2009
Telefonszám: +40 730.659.975 / +36 21 201 0038 (Hétfő-Péntek 8:00 - 16:30)
Emailcím: office@seretransilvania.ro (max válaszidő 5 munkanap)

Értékesítési

Sandor Both

Both Sándor

Tel. RO: +40 730.659.975
Tel. HU: +36 21 201 0038
Email: sandor@seretransilvania.ro

Robert Moldovan

Robert Moldovan

Tel.: +4 0735.877.812
Email: robert@seretransilvania.ro

Technikai és logisztikai részleg

Zsolt Daradics

Zsolt Daradics - Műszaki tervezés

Tel.: +40 264 401 122
Email: zsolt@seretransilvania.ro

BONDA Alina Cristina

Alina Cristina Bonda - Tervezőmérnök

Tel.: +40 264 401 122
Email: cristina@seretransilvania.ro

Muresan Petrica

Petrică Mureșan - Termelési mérnök

Tel.: +40 264 401 122
Email: petrica@seretransilvania.ro

Samuel Pinte

Samuel Pinte - Logisztika

Tel.: +4 0730.659.974
Email: samuel@seretransilvania.ro

Adrian Veja

Adrian Veja - Beszerzés

Tel.: +4 0729.811.129
Email: aprovizionare@seretransilvania.ro

Alina Gruita

Alina Gruita - Könyvelés

Tel.: +4 0371.326.355
Email: alina@seretransilvania.ro

Filip Luca

Filip Luca - Gyártásvezető

Tel.: +40 264 401 122
Email: production@seretransilvania.ro

SZENTE Ágnes-Ilona

Ágnes-Ilona Szente - Irodavezető

Tel.: +40 264 401 122
Email: office@seretransilvania.ro

Management

Csaba Lengel

Csaba Lengel - CEO

Tel.: +40 264 401 122
Email: office@seretransilvania.ro

Sere Transilvania on Google Maps
© S.C. Sere Transilvania S.A. Minden jóg fenntartva